Tabela - Super liga

POZEKIPAUTAPNP+-BOD
1Vojvodina141112783423
2Metalac14914684419
3Kragujevac14824654718
4Spartak 02414824684418
5Beograd14824714118
6Partizan14815644817
7Crvena Zvezda14608516112
8Apatin14509436910
9Car Lazar14111228843
10Rudar14101324882

Naredne Utakmice i Rezultati

DATUMUTAKMICAREZULTATTAKMIČENJE
2019-08-23 16:00:0023/08/2019 Rudar - Vojvodina1 - 7Prijateljska
2019-08-31 16:00:3031/08/2019 Revita - Vojvodina1 - 7Prijateljska
2019-09-01 10:00:1101/09/2019 Revita - Vojvodina0 - 8Prijateljska
2019-09-15 14:00:1315/09/2019 Vojvodina - Beograd7 - 1Super liga
2019-09-22 11:00:2522/09/2019 Car Lazar - Vojvodina2 - 6Super liga
2019-09-29 14:00:2129/09/2019 Vojvodina - Apatin6 - 2Super liga
2019-10-12 14:00:0012/10/2019 Kragujevac - Vojvodina5 - 3Super liga
2019-10-20 14:00:3220/10/2019 Vojvodina - Partizan5 - 3Super liga
2019-10-27 11:00:4727/10/2019 Metalac - Vojvodina5 - 3Super liga
2019-11-03 14:00:3003/11/2019 Vojvodina - Crvena Zvezda7 - 1Super liga
2019-11-10 14:00:0210/11/2019 Vojvodina - Spartak6 - 2Super liga
2019-11-23 11:00:2823/11/2019 Rudar - Vojvodina3 - 5Super liga
2019-12-01 11:00:0401/12/2019 Sloboda - Vojvodina0 - 8Kup Srbije
2019-12-06 16:00:0006/12/2019 Radnički NS - Vojvodina0 - 8Kup Srbije
2019-12-14 17:00:2214/12/2019 Beograd - Vojvodina2 - 6Super liga
2019-12-22 11:00:0822/12/2019 Spartak 024 - Vojvodina1 - 7Kup Srbije
2020-01-19 14:00:5619/01/2020 Vojvodina - Car Lazar7 - 1Super liga
2020-01-26 14:00:4526/01/2020 Apatin - Vojvodina1 - 7Super liga
2020-02-02 14:00:4002/02/2020 Vojvodina - Kragujevac4 - 4Super liga
2020-02-09 11:00:2509/02/2020 Partizan - Vojvodina2 - 6Super liga
2020-03-01 14:00:1501/03/2020 Vojvodina - Metalac 14:00:1514:00Super liga
2020-03-07 11:00:0407/03/2020 Crvena Zvezda - Vojvodina 11:00:0411:00Super liga
2020-03-15 14:00:5015/03/2020 Spartak - Vojvodina 14:00:5014:00Super liga
2020-03-22 14:00:4422/03/2020 Vojvodina - Rudar 14:00:4414:00Super liga

Rezultati lige po odigranim kolima

Dobrodošli na zvaničnu internet stranicu kuglaškog kluba Vojvodina, Novi Sad. Svim simpatizerima kluba i ljubiteljima kuglanja želimo ugodan boravak na našoj stranici.

© Copyright 2020. Sva prava zadržana.
Stranicu skrojio FusionIdea.

NAVIGACIJA