Tabela - Super liga

POZEKIPAUTAPNP+-BOD
1Vojvodina33001956
2Spartak 02432011684
3Kragujevac32011594
4Metalac320113114
5Apatin320113114
6Beograd320114104
7Partizan310211132
8Crvena Zvezda310210142
9Rudar30034200
10Car Lazar30035190

Naredne Utakmice i Rezultati

DATUMUTAKMICAREZULTATTAKMIČENJE
2019-08-23 16:00:0023/08/2019 Rudar - Vojvodina1 - 7Prijateljska
2019-08-31 16:00:3031/08/2019 Revita - Vojvodina1 - 7Prijateljska
2019-09-01 10:00:1101/09/2019 Revita - Vojvodina0 - 8Prijateljska
2019-09-15 14:00:1315/09/2019 Vojvodina - Beograd7 - 1Super liga
2019-09-22 11:00:2522/09/2019 Car Lazar - Vojvodina2 - 6Super liga
2019-09-29 14:00:2129/09/2019 Vojvodina - Apatin6 - 2Super liga
2019-10-12 14:00:0012/10/2019 Kragujevac - Vojvodina 14:00:0014:00Super liga
2019-10-20 14:00:3220/10/2019 Vojvodina - Partizan 14:00:3214:00Super liga
2019-10-27 11:00:4727/10/2019 Metalac - Vojvodina 11:00:4711:00Super liga
2019-11-03 14:00:3003/11/2019 Vojvodina - Crvena Zvezda 14:00:3014:00Super liga
2019-11-10 14:00:0210/11/2019 Vojvodina - Spartak 14:00:0214:00Super liga
2019-11-23 11:00:2823/11/2019 Rudar - Vojvodina 11:00:2811:00Super liga
2019-12-12 11:00:2212/12/2019 Beograd - Vojvodina 11:00:2211:00Super liga
2020-01-19 14:00:5619/01/2020 Vojvodina - Car Lazar 14:00:5614:00Super liga
2020-01-26 14:00:4526/01/2020 Apatin - Vojvodina 14:00:4514:00Super liga
2020-02-02 14:00:4002/02/2020 Vojvodina - Kragujevac 14:00:4014:00Super liga
2020-02-09 11:00:2509/02/2020 Partizan - Vojvodina 11:00:2511:00Super liga
2020-03-01 14:00:1501/03/2020 Vojvodina - Metalac 14:00:1514:00Super liga
2020-03-07 11:00:0407/03/2020 Crvena Zvezda - Vojvodina 11:00:0411:00Super liga
2020-03-15 14:00:5015/03/2020 Spartak - Vojvodina 14:00:5014:00Super liga
2020-03-22 14:00:4422/03/2020 Vojvodina - Rudar 14:00:4414:00Super liga

Rezultati lige po odigranim kolima

Dobrodošli na zvaničnu internet stranicu kuglaškog kluba Vojvodina, Novi Sad. Svim simpatizerima kluba i ljubiteljima kuglanja želimo ugodan boravak na našoj stranici.

© Copyright 2019. Sva prava zadržana.
Stranicu skrojio FusionIdea.

NAVIGACIJA