Tabela - Prva liga Srbije, grupa Vojvodina

POZEKIPAUTAPNP+-BOD
1Vojvodina1818001182636
2Vihor181107747022
3Jadran181017826221
4Banat181008727220
5Hajduk188010628216
6Slavia18801072,571,516
7Kordun18801070,573,516
8Dunav18701157,586,514
9Kristal185112558911
10Petrovaradin18401456,587,58

Naredne Utakmice i Rezultati

DATUMUTAKMICAREZULTATTAKMIČENJE
2019-03-31 16:00:5231/03/2019 Vojvodina - Hajduk5 - 31LSGV
2019-03-24 11:00:5924/03/2019 Banat - Vojvodina1 - 71LSGV
2019-03-17 13:00:3617/03/2019 Vojvodina - Beograd2 - 6Kup Srbije
2019-03-10 16:00:5210/03/2019 Vojvodina - Jadran6 - 21LSGV
2019-03-03 11:00:0403/03/2019 Vihor - Vojvodina0 - 81LSGV
2019-02-17 16:00:5417/02/2019 Petrovaradin - Vojvodina1 - 71LSGV
2019-02-10 16:00:0510/02/2019 Vojvodina - Dunav7 - 11LSGV
2019-02-03 15:00:1403/02/2019 Kristal - Vojvodina2 - 61LSGV
2019-01-27 16:00:3627/01/2019 Vojvodina - Slavia6 - 21LSGV
2019-01-19 16:00:0819/01/2019 Kordun - Vojvodina3 - 51LSGV
2018-11-18 16:00:1018/11/2018 Hajduk - Vojvodina2 - 61LSGV
2018-11-11 16:00:2211/11/2018 Vojvodina - Banat7 - 11LSGV
2018-11-03 16:00:2403/11/2018 Jadran - Vojvodina1 - 71LSGV
2018-10-28 16:00:2728/10/2018 Vojvodina - Vihor6 - 21LSGV
2018-10-21 16:00:3021/10/2018 Vojvodina - Petrovaradin7 - 11LSGV
2018-10-14 12:00:2014/10/2018 Dunav - Vojvodina1 - 71LSGV
2018-09-30 16:00:2530/09/2018 Vojvodina - Kristal7 - 11LSGV
2018-09-23 15:00:5323/09/2018 Slavia - Vojvodina2 - 61LSGV
2018-09-16 16:00:0016/09/2018 Vojvodina - Kordun8 - 01LSGV

Rezultati Lige po odigranim kolima

Dobrodošli na zvaničnu internet stranicu kuglaškog kluba Vojvodina, Novi Sad. Svim simpatizerima kluba i ljubiteljima kuglanja želimo ugodan boravak na našoj stranici.

© Copyright 2019. Sva prava zadržana.
Stranicu skrojio FusionIdea.

NAVIGACIJA